К основному контенту

Анонс презентації "Зв’язки з мирними мешканцями окупованого Донбасу: зберегти не можна втратити”

13 квітня о 10-00 у прес-центрі Українського кризового медіа-центру (вул.Хрещатик, 2, Український дім) відбудеться презентація асоціації аналітиків “Кальміуська група” та аналітичної записки за результатами серії фокус-групових досліджень в усіх макрорегіонах України.

Теми до обговорення:
  • Мешканці окупованих районів Донбасу: «свої» чи «чужі» для решти регіонів України? Як війна, що триває, вплинула на ставлення до пересічних мешканців непідконтрольних Україні територій?
  • Наскільки важливо дбати про збереження зв’язків з пересічними мирними мешканцями окупованих районів? Коли це питання має  постати на порядку денному: «вчора», сьогодні чи   у  віддаленому майбутньому?
  • Невикористані  ресурси:  що може сприяти  збереженню горизонтальних, соціальних зв’язків з мирним населенням «за» лінією розмежування?
  • Очевидні та  латентні перепони: що заважатиме  збереженню цих соціальних «ниточок» між окупованим Донбасом та рештою України?
  • Як політичні перемовини  і готовність українців до компромісів  в рамках розв’язання конфлікту впливають на перспективи  соціальної реінтеграції регіону?
До участі в дискусії та презентації запрошені члени “Кальміуської групи”:
Олександр Дмітрієв – засновник платформи культурних ініціатив “Лампова”
Марія Золкіна –  аналітик Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва»
Олександр Клюжев – аналітик Громадянської мережі “ОПОРА”
Олексій   Мацука – голова організації “Громадське телебачення Донбасу”
Віталій Сизов – аналітик “Донецького інституту інформації”
А також Таміла Коноплицька –  старша дослідниця GfK Ukraine
Довідка
Кальміуська група” – це неформальне об’єднання українських аналітиків,  мета якого  – сприяння відновленню державного суверенітету на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Мотивація діяльності нашої Групи чітка і прозора – ефективно і професійно сприяти відновленню територіальної цілісності країни. Назва коаліції походить від назви річки Кальміус, яка об’єднує вільні і тимчасово окуповані райони регіону та символізує собою надію громадян з двох боків лінії розмежування на встановлення миру шляхом припинення міждержавного конфлікту і відновлення єдності України, законності і правопорядку на територіях, постраждалих від збройного протистояння.

Це дослідження було представлено ініціативою "Кальміуська група" в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI ІІ), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Проведення цього дослідження стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст продукції є винятковою відповідальністю "Кальміуської групи" та не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

О ностальгии по СССР и региональных стереотипах среди жителей Донбасса

Аналитическое объединение «Кальмиусская группа» 6 сентября презентовало результаты третьей волны исследования под названием «Государственная информационная политика в условиях российской агрессии: региональный аспект» .

Реинтеграция Донбасса: Какие из партий «за»?

Украина вступает в предвыборную гонку. Уже через несколько месяцев начнется президентская, а затем парламентская кампания.

Что такое реинтеграция Донбасса?

Далеко не все украинцы понимают значение слова «реинтеграция» и знают содержание закона о восстановлении суверенитета на неподконтрольной территории Украины. Об этом свидетельствует исследование «Кальмиусской группы» . Участники фокус-групп не смогли объяснить, что означает термин «реинтеграция» и какое он имеет значение в контексте государственной политики в отношении неподконтрольной части Донбасса.