К основному контенту

Анонс презентації "Зв’язки з мирними мешканцями окупованого Донбасу: зберегти не можна втратити”

13 квітня о 10-00 у прес-центрі Українського кризового медіа-центру (вул.Хрещатик, 2, Український дім) відбудеться презентація асоціації аналітиків “Кальміуська група” та аналітичної записки за результатами серії фокус-групових досліджень в усіх макрорегіонах України.

Теми до обговорення:
  • Мешканці окупованих районів Донбасу: «свої» чи «чужі» для решти регіонів України? Як війна, що триває, вплинула на ставлення до пересічних мешканців непідконтрольних Україні територій?
  • Наскільки важливо дбати про збереження зв’язків з пересічними мирними мешканцями окупованих районів? Коли це питання має  постати на порядку денному: «вчора», сьогодні чи   у  віддаленому майбутньому?
  • Невикористані  ресурси:  що може сприяти  збереженню горизонтальних, соціальних зв’язків з мирним населенням «за» лінією розмежування?
  • Очевидні та  латентні перепони: що заважатиме  збереженню цих соціальних «ниточок» між окупованим Донбасом та рештою України?
  • Як політичні перемовини  і готовність українців до компромісів  в рамках розв’язання конфлікту впливають на перспективи  соціальної реінтеграції регіону?
До участі в дискусії та презентації запрошені члени “Кальміуської групи”:
Олександр Дмітрієв – засновник платформи культурних ініціатив “Лампова”
Марія Золкіна –  аналітик Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва»
Олександр Клюжев – аналітик Громадянської мережі “ОПОРА”
Олексій   Мацука – голова організації “Громадське телебачення Донбасу”
Віталій Сизов – аналітик “Донецького інституту інформації”
А також Таміла Коноплицька –  старша дослідниця GfK Ukraine
Довідка
Кальміуська група” – це неформальне об’єднання українських аналітиків,  мета якого  – сприяння відновленню державного суверенітету на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Мотивація діяльності нашої Групи чітка і прозора – ефективно і професійно сприяти відновленню територіальної цілісності країни. Назва коаліції походить від назви річки Кальміус, яка об’єднує вільні і тимчасово окуповані райони регіону та символізує собою надію громадян з двох боків лінії розмежування на встановлення миру шляхом припинення міждержавного конфлікту і відновлення єдності України, законності і правопорядку на територіях, постраждалих від збройного протистояння.

Це дослідження було представлено ініціативою "Кальміуська група" в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI ІІ), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Проведення цього дослідження стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст продукції є винятковою відповідальністю "Кальміуської групи" та не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Что такое реинтеграция Донбасса?

Далеко не все украинцы понимают значение слова «реинтеграция» и знают содержание закона о восстановлении суверенитета на неподконтрольной территории Украины. Об этом свидетельствует исследование «Кальмиусской группы» . Участники фокус-групп не смогли объяснить, что означает термин «реинтеграция» и какое он имеет значение в контексте государственной политики в отношении неподконтрольной части Донбасса.

Реинтеграция Донбасса: Какие из партий «за»?

Украина вступает в предвыборную гонку. Уже через несколько месяцев начнется президентская, а затем парламентская кампания.

О ностальгии по СССР и региональных стереотипах среди жителей Донбасса

Аналитическое объединение «Кальмиусская группа» 6 сентября презентовало результаты третьей волны исследования под названием «Государственная информационная политика в условиях российской агрессии: региональный аспект» .