К основному контенту

Життя міст прифронтового Донбасу за правилами ООС. Безкоштовне відео для телеканалів

Пропонуємо журналістам для безкоштовного використання на телеканалі/медіа-ресурсі ексклюзивне відео з Донбасу. Відеодобірку можна завантажити та використовувати повністю або окремими частинами.
Тема: Як нововведена Операція об'єднаних сил вплине на життя мільйонів жителів Донецької і Луганської областей. 
В цьому відео ми аналізуємо наслідки закону «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях», а саме, як зминеться життя людей у прифронтових містах та селах Донбасу. Журналісти дізналися думку жителів Авдіївки та Торецька, які розташовані поблизу межі зіткнення. Також наводяться відгуки від чиновників, військових та експертів: 

  • Командуючий оперативним штабом Сергій Наєв,
  • Заступник керівника ВЦА Торецька Олена Кульбачна,
  • Координатор громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини у Торецьку Володимир Єлець,
  • Аналітик, член «Кальміуської групи» Віталій Сизов. 
Щоб отримати відео без титрів, звертайтесь, будь ласка, за адресою kalmiusgroup@gmail.com. Будемо вдячні за зворотню відповідь з посиланням на використаний матеріал.


Відео підготовлено асоціацією аналітиків «Кальміуська група».

Повні виступи членів «Кальміуської групи» на тему дослідження «Зв'язки з мирними мешканцями окупованого Донбасу: зберегти не можна втратити» (короткий опис дослідження та повна версія в форматі pdf доступна тут):

- Марія Золкіна про те, що об’єднує українських громадян
- Віталій Сизов про мінські угоди та дії української влади щодо вирішення конфлікту
- Олександр Дмітрієв про компроміси на які готові українці для вирішення конфлікту на сході
- Олексій Мацука про мету та завдання “Кальміуської групи”.


«Кальміуська група» - це неформальне об’єднання українських аналітиків, мета якого - сприяння відновленню державного суверенітету на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. До складу групи увійшли: Олександр Дмітрієв - засновник платформи культурних ініціатив “Лампова”, Марія Золкіна - аналітик Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва», Олексій Мацука – голова організації «Громадське телебачення Донбасу», Віталій Сизов – аналітик «Донецького інституту інформації».

Додаткова інформація за телефоном +380664242361 (Троїцька Людмила).

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

«Кальміуська група» представила результати дослідження «Як Україні утримати лідерство у Мінському процесі»

У середу, 4 липня, об’єднання аналітиків та журналістів «Кальміуська група» презентувала нове дослідження «Як Україні утримати лідерство у Мінському процесі», яке засновано на результатах соціологічного опитування українців. Дослідження проводилось з 14 квітня по 2 травня 2018 року з питань реінтеграції Донбасу.

Почему переселенцы не могут голосовать на местных выборах? Мнение эксперта

В Украине переселенцы из Донбасса и Крыма несколько лет не могут получить возможность голосовать на местных выборах и выборах в одномандатных избирательных округах в Верховную Раду.

"Кальміуська група" представила результати дослідження “Зв'язки з мирними мешканцями окупованого Донбасу: зберегти не можна втратити”

13 квітня в приміщені Українського кризового медіа-центру (Київ) відбулася презентація дослідження “Кальміуської групи” “Зв'язки з мирними мешканцями окупованого Донбасу: зберегти не можна втратити”. Дослідження виявило спектр факторів, які безпосередньо або опосередковано, у найближчій або довгостроковій перспективі впливатимуть на процес налагодження або збереження зв’язку з мирними мешканцями наразі окупованих районів Донецької та Луганської областей.