К основному контенту

Українська освіта для дітей з Луганська і Донецька. Безкоштовне відео для телеканалів

Пропонуємо журналістам для безкоштовного використання на телеканалі/медіа-ресурсі ексклюзивне відео з Донбасу. Відеодобірку можна завантажити та використовувати повністю або окремими частинами. 
Тема: Українська освіта для дітей з Луганська і Донецька. 


В цьому відео ми пропонуємо ознайомитися з тим, як школярі з непідконтрольних територій Донбасу можуть отримати українські атестати, щоб надалі здобувати освіту в українських вишах та за кордоном. Для цього дітям пропонують навчання в освітніх центрах «Донбас-Україна», яких в регіоні вже 23.

Журналісти поспілкувалися зі студентами-переселенцями, які наразі навчаються в Приазовському технічному державному університеті.

Також наводиться коментар експерта «Кальміуської групи» Олександра Дмитрієва.

Щоб отримати відео без титрів, звертайтесь, будь ласка, за адресою kalmiusgroup@gmail.com. Будемо вдячні за зворотну відповідь з посиланням на 
використаний матеріал.

Відео підготовлено асоціацією аналітиків «Кальміуська група».

Повні виступи членів «Кальміуської групи» на тему дослідження «Зв'язки з мирними мешканцями окупованого Донбасу: зберегти не можна втратити» (короткий опис дослідження та повна версія в форматі pdf доступна тут):

- Марія Золкіна про те, що об’єднує українських громадян
- Віталій Сизов про мінські угоди та дії української влади щодо вирішення конфлікту
- Олександр Дмітрієв про компроміси на які готові українці для вирішення конфлікту на сході
- Олексій Мацука про мету та завдання “Кальміуської групи”.

«Кальміуська група» - це неформальне об’єднання українських аналітиків, мета якого - сприяння відновленню державного суверенітету на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. До складу групи увійшли: Олександр Дмітрієв - засновник платформи культурних ініціатив “Лампова”, Марія Золкіна - аналітик Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва», Олексій Мацука – голова організації «Громадське телебачення Донбасу», Віталій Сизов – аналітик «Донецького інституту інформації».

Додаткова інформація за телефоном +380664242361 (Троїцька Людмила)

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

О ностальгии по СССР и региональных стереотипах среди жителей Донбасса

Аналитическое объединение «Кальмиусская группа» 6 сентября презентовало результаты третьей волны исследования под названием «Государственная информационная политика в условиях российской агрессии: региональный аспект» .

Реинтеграция Донбасса: Какие из партий «за»?

Украина вступает в предвыборную гонку. Уже через несколько месяцев начнется президентская, а затем парламентская кампания.

Что такое реинтеграция Донбасса?

Далеко не все украинцы понимают значение слова «реинтеграция» и знают содержание закона о восстановлении суверенитета на неподконтрольной территории Украины. Об этом свидетельствует исследование «Кальмиусской группы» . Участники фокус-групп не смогли объяснить, что означает термин «реинтеграция» и какое он имеет значение в контексте государственной политики в отношении неподконтрольной части Донбасса.