К основному контенту

Як завершити конфлікт на Донбасі?

Пропонуємо журналістам для безкоштовного використання на телеканалі/медіа-ресурсі ексклюзивне відео з Донбасу. Відеодобірку можна завантажити та використовувати повністю або окремими частинами.

Тема: Як завершити конфлікт на Донбасі?

В цьому відео ми пропонуємо ознайомитися з думками українських громадян та експертів з приводу того, за яких умов Донбас стане знов мирною територією. Щоб дізнатися це, журналісти поспілкувалися з переселенкою з Горлівки, місцевими жителями Слов’янська та звернулися до результатів соціологічного опитування. Також наводяться коментарі експертів «Кальміуської групи» Віталія Сизова та Олексія Мацуки, радника міністра з питань тимчасово непідконтрольних територій Олександра Левченко.

Щоб отримати відео без титрів, звертайтесь, будь ласка, за адресою kalmiusgroup@gmail.com. Будемо вдячні за зворотну відповідь з посиланням на використаний матеріал.

Повні виступи членів «Кальміуської групи» на тему дослідження «Як Україні утримати лідерство у Мінському процесі» та детальні результати опитувань можна подивитись за посиланням.Відео підготовлено асоціацією аналітиків «Кальміуська група».

«Кальміуська група» - це неформальне об’єднання українських аналітиків, мета якого - сприяння відновленню державного суверенітету на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. До складу групи увійшли: Олександр Дмітрієв - засновник платформи культурних ініціатив “Лампова”, Марія Золкіна - аналітик Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва», Олексій Мацука – голова організації «Громадське телебачення Донбасу», Віталій Сизов – аналітик «Донецького інституту інформації».

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

О ностальгии по СССР и региональных стереотипах среди жителей Донбасса

Аналитическое объединение «Кальмиусская группа» 6 сентября презентовало результаты третьей волны исследования под названием «Государственная информационная политика в условиях российской агрессии: региональный аспект» .

Реинтеграция Донбасса: Какие из партий «за»?

Украина вступает в предвыборную гонку. Уже через несколько месяцев начнется президентская, а затем парламентская кампания.

Что такое реинтеграция Донбасса?

Далеко не все украинцы понимают значение слова «реинтеграция» и знают содержание закона о восстановлении суверенитета на неподконтрольной территории Украины. Об этом свидетельствует исследование «Кальмиусской группы» . Участники фокус-групп не смогли объяснить, что означает термин «реинтеграция» и какое он имеет значение в контексте государственной политики в отношении неподконтрольной части Донбасса.