К основному контенту

«Кальміуська група» пояснює процес реінтеграції Донбасу

Одним із завдань «Кальміуської групи» є пояснення процесу реінтеграції Донбасу широкій аудиторії громадян. Пропонуємо журналістам безкоштовний відео-контент.


Реінтеграція регулюється низкою урядових документів та окремими законами серед яких:
Учасники «Кальміуської групи» з використанням даних соціологічних опитувань населення (виконавець компанія GfK-Ukraine) в доступній формі пояснюють процес реінтеграції.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Дослідження «Кальміуської групи» «Як Україні утримати лідерство у Мінському процесі»

Зараз ми пропонуємо такі матеріали:

ПОЯСНЮВАЛЬНІ РОЛИКИ

Що таке реінтеграція? Опис: Далеко не всі українці розуміють значення слова «реінтеграція» і знають зміст закону про відновлення суверенітету на непідконтрольною території України.

Міністерство тимчасово окупованих територій: що це і як працюєОпис: В Краматорську працює польовий офіс Міністерства тимчасово окупованих територій. Офіційно це сектор і працює він з кінця 2016 року в штаті 3 людини. Які наслідки роботи урядової установи? 

Право голосу для переселенців: пояснюємо проблему

 


Опис: В Україні переселенці з Донбасу і Криму кілька років не можуть отримати можливість голосувати на місцевих виборах і виборах в одномандатних виборчих округах у Верховну Раду.

Українська система вищої освіти для мешканців ОРДЛО: пояснюємо як це працюєОпис: Як отримати українську освіту учням і абітурієнтам з непідконтрольних територій? Є 3 варіанти: 1. Екстернат 2. Дистанційне навчання 3. Центри "Донбас-Україна". У цьому відео розповідаємо про всіх цих можливостях.

Пенсії мешканцям окупованих районів: пояснюємо як відновити виплатиОпис: що потрібно зробити пенсіонеру-переселенцю в Україні, щоб отримати свої законні виплати. Алгоритм дій великий та складний, а жителі непідконтрольних українській владі територій взагалі позбавлені можливість отримувати пенсії. Розповідаємо, як це можна виправити. 

Що таке перехідна адміністрація при миротворчій місії ООН? Пояснюємо чи можливо це в Україні 


 
Опис: В окупованих районах Донецької і Луганської областей після введення миротворчої місії ООН може з'явитися перехідна адміністрація. Як це відбувалося в світі? Чи може бути застосований це досвід в Україні?


Українці підтримують один одного під час конфлікту: як це працює 


Опис: Самотніх людей сотні по обидва боки лінії розмежування. Громадяни України не відвертаються від них.Українців об'єднує бажання жити зі стабільною економікою


Опис: Бажання жити в комфорті і достатку об'єднує жителів всієї України, де б вони не знаходилися, - в прифронтових районах або в Києві. На Донбасі деякі люди поєднують своє прагнення розвиватися з бажанням допомагати іншим. Наприклад, соціальна пекарня в прифронтовій Мар'їнці працює часто в складних умовах: часом - без води, часом - без електрики. Підприємство забезпечило жителів прифронтового міста робочими місцями і випічкою за доступною ціною.  Детальніше - в нашому відео. 

Українці підтримують виплату пенсій жителям ОРДЛООпис: Більше половини громадян країни (60%) підтримують ідею виплати пенсій для людей, які проживають за лінією фронту - в Донецьку і Луганську.

Хто може керувати Донецькому після війни

Опис: Більше 60% громадян України вважають, що введення на непідконтрольну частину Донбасу миротворчої місії буде ефективним у вирішенні конфлікту.


Пільги для дітей-переселенців в Україні


Опис: За результатами соціологічного дослідження "GFK Україна" на замовлення "Кальміуської групи" 85% українців підтримують надання державних пільг дітям переселенцям.

Як живе молодь по обидва боки лінії розмежування: Донецьк, Слов'янськ

Опис: Донецька область розділена блокпостами і бойовими діями. Але не дивлячись на перешкоди молодь по обидва боки продовжує підтримувати зв'язки, дружити і спілкуватися.

До уваги журналістів!

Пропонуємо для безкоштовного використання на телеканалі/медіа-ресурсі ексклюзивне відео з Донбасу. Відеодобірки можна завантажити та використовувати повністю або окремими частинами.

Наявні такі матеріали:

Тема № 1: Які існують варіанти завершення конфлікту на Донбасі?

Тема № 2: Українська освіта для дітей з Луганська і Донецька

Тема № 3: Як нововведена Операція об'єднаних сил вплине на життя мільйонів жителів Донецької і Луганської областей.

Тема № 4: Реалізація Закону України "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях”.

Щоб отримати відео без титрів звертайтесь за адресою:

kalmiusgroup@gmail.com 

Будемо вдячні за відповідь з посиланням на використаний матеріал.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

О ностальгии по СССР и региональных стереотипах среди жителей Донбасса

Аналитическое объединение «Кальмиусская группа» 6 сентября презентовало результаты третьей волны исследования под названием «Государственная информационная политика в условиях российской агрессии: региональный аспект» .

Реинтеграция Донбасса: Какие из партий «за»?

Украина вступает в предвыборную гонку. Уже через несколько месяцев начнется президентская, а затем парламентская кампания.

Что такое реинтеграция Донбасса?

Далеко не все украинцы понимают значение слова «реинтеграция» и знают содержание закона о восстановлении суверенитета на неподконтрольной территории Украины. Об этом свидетельствует исследование «Кальмиусской группы» . Участники фокус-групп не смогли объяснить, что означает термин «реинтеграция» и какое он имеет значение в контексте государственной политики в отношении неподконтрольной части Донбасса.