К основному контенту

Торгівля з ОРДЛО чи блокада – що обирають українці? Безкоштовне відео для телеканалів

Пропонуємо журналістам для безкоштовного використання на телеканалі/медіа-ресурсі ексклюзивне відео з Донбасу.
Тема: Як економічна блокада вплинула на взаємини з ОРДЛО
Відеодобірку можна завантажити та використовувати повністю або окремими частинами. 

В цьому відео ми пропонуємо ознайомитися з даними про стан промислового виробництва в Україні в контексті економічної блокади на Донбасі. Оцінку наслідкам цього процесу надали такі експерти:

  • Аналітик «Донецького інституту інформації» Віталій Сизов
  • Кандидат економічних наук Ігор Бураковський
  • Експерт-практик у сфері трансформації конфліктів та миротворчої діяльності Наталія Міріманова.
Окрім цього аналітичне об’єднання «Кальміуська група» представило дані дослідження. Опитування показало, що:
  • 59% українців підтримують торгівлю продуктами та іншими необхідними товарами з непідконтрольними територіями. 
  • 35% опитаних вважають це недоцільним. 
  • 51% опитаних вважають економічну блокаду найбільш доречним форматом відносин з непідконтрольними територіями, але при цьому зі збереженням виплати пенсій, водо- та електропостачання. 
  • 35% опитаних українців виступають за повну блокаду.
Також журналісти поцікавилися думками жителі Слов’янська, чи доречно проводити економічну блокаду непідконтрольної території Донбасу.

Щоб отримати відео без титрів, звертайтесь, будь ласка, за адресою kalmiusgroup@gmail.com. Будемо вдячні за зворотню відповідь з посиланням на використаний матеріал. 

Повні виступи членів «Кальміуської групи» на тему дослідження «Зв'язки з мирними мешканцями окупованого Донбасу: зберегти не можна втратити» (короткий опис дослідження та повна версія в форматі pdf доступна тут):

- Марія Золкіна про те, що об’єднує українських громадян
- Віталій Сизов про мінські угоди та дії української влади щодо вирішення конфлікту
- Олександр Дмітрієв про компроміси на які готові українці для вирішення конфлікту на сході
- Олексій Мацука про мету та завдання “Кальміуської групи”.

«Кальміуська група» - це неформальне об’єднання українських аналітиків, мета якого - сприяння відновленню державного суверенітету на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. До складу групи увійшли: Олександр Дмітрієв - засновник платформи культурних ініціатив “Лампова”, Марія Золкіна - аналітик Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва», Олексій Мацука – голова організації «Громадське телебачення Донбасу», Віталій Сизов – аналітик «Донецького інституту інформації».

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

О ностальгии по СССР и региональных стереотипах среди жителей Донбасса

Аналитическое объединение «Кальмиусская группа» 6 сентября презентовало результаты третьей волны исследования под названием «Государственная информационная политика в условиях российской агрессии: региональный аспект» .

Реинтеграция Донбасса: Какие из партий «за»?

Украина вступает в предвыборную гонку. Уже через несколько месяцев начнется президентская, а затем парламентская кампания.

Что такое реинтеграция Донбасса?

Далеко не все украинцы понимают значение слова «реинтеграция» и знают содержание закона о восстановлении суверенитета на неподконтрольной территории Украины. Об этом свидетельствует исследование «Кальмиусской группы» . Участники фокус-групп не смогли объяснить, что означает термин «реинтеграция» и какое он имеет значение в контексте государственной политики в отношении неподконтрольной части Донбасса.