К основному контенту

Чи можлива євроінтеграція України без реінтеграції Донбасу? Безкоштовне відео для телеканалів

Пропонуємо журналістам для безкоштовного використання на телеканалі/медіа-ресурсі ексклюзивне відео з Донбасу.
Тема: Чи можлива євроінтеграція України без децентралізації і реінтеграції Донбасу?

Відеодобірку можна завантажити та використовувати повністю або окремими частинами.

В цьому відео ми пропонуємо ознайомитися з даними дослідження «Кальміуської групи» щодо відношення українців до процесу децентралізації. Її підтримують як на Донбасі, так і по всій Україні. На підтримку реформи висловилися 50% українців. Окремо серед жителів Донбасу відсоток вище - 57. Не підтримують децентралізацію 30% жителів України і 25% населення Донбасу. При цьому люди вважають, що децентралізація в Донецькій області менш успішна, ніж в інших регіонах. 


Як ці процеси пов’язані з реінтеграцією Донбасу, своїми думками поділилися експерти: 

Катерина Зарембо, заступниця директора Центру «Нова Європа». 

Максим Ткач, радник з питань децентралізації Центру розвитку місцевого самоврядування. 

Віталій Сизов, аналітик «Донецького інституту інформації». 

Щоб отримати відео без титрів, звертайтесь, будь ласка, за адресою kalmiusgroup@gmail.com. Будемо вдячні за зворотню відповідь з посиланням на використаний матеріал.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

О ностальгии по СССР и региональных стереотипах среди жителей Донбасса

Аналитическое объединение «Кальмиусская группа» 6 сентября презентовало результаты третьей волны исследования под названием «Государственная информационная политика в условиях российской агрессии: региональный аспект» .

Реинтеграция Донбасса: Какие из партий «за»?

Украина вступает в предвыборную гонку. Уже через несколько месяцев начнется президентская, а затем парламентская кампания.

Что такое реинтеграция Донбасса?

Далеко не все украинцы понимают значение слова «реинтеграция» и знают содержание закона о восстановлении суверенитета на неподконтрольной территории Украины. Об этом свидетельствует исследование «Кальмиусской группы» . Участники фокус-групп не смогли объяснить, что означает термин «реинтеграция» и какое он имеет значение в контексте государственной политики в отношении неподконтрольной части Донбасса.